Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     25. června 2018   |   13:36
Uživatel nepřihlášen

Clarion Grandhotel Zlatý Lev****


 

Aktual.: 20.3.2018

Číšník

Výkonná pozice

Plný úvazek

Liberecký

Max. plat: 21 000,-

Jazyky - aktivně: Český

Jazyky - základy: Anglický

Kontaktní Email


Pro Clarion Grandhotel Zlatý Lev v Liberci hledáme vhodné kandidáty na pozici Snídaňový číšník/servírka.

Možnost i na zkrácený úvazek.

Snídaňový číšník/servírka

Požadujeme:


praxe v oboru výhodou

základní znalost AJ, další světové jazyky výhodou

komunikativní osobnost s příjemným vystupováním

vstřícný přístup ke klientovi

kladný přístup k práci

teamového ducha

spolehlivost, samostatnost


Nabízíme:

možnost profesního růstu v rámci společnosti CPI Hotels, a.s.

systém zaměstnaneckých benefitů a možnosti vzdělávání

příjemné pracovní prostředí

mzda 18.900,- + zákonem stanovené příplatky

možnost práce i na zkrácený úvazek


Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.
TOPlist