Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     25. června 2018   |   13:40
Uživatel nepřihlášen

Imperial Hotel Ostrava


 

Aktual.: 5.6.2018

Recepce & Front Office

Výkonná pozice

Brigáda

Moravskoslezský

Max. plat: 100,-

Jazyky - aktivně: Anglický

Jazyky - pasivně: Německý

Jazyky - základy: Polský

Kontaktní Email


Imperial Hotel Ostrava přijme brigádně recepční/ho.

Recepční

Požadujeme:
příjemné vystupování

AJ na vysoké úrovni, znalost dalšího světového jazyka výhodou

komunikativnost

zdravotní průkaz do potravinářství podmínkou


Nabízíme:
90 - 100 Kč/hod.

směny ranní, odpolední, noční, SO, NE


Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.
Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.
V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mail: l.slivova@cpihotels.com.
TOPlist