Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     21. července 2018   |   11:15
Uživatel nepřihlášen

Buddha-Bar Hotel Prague*****


 

Aktual.: 26.3.2018

Recepce & Front Office

Výkonná pozice

Plný úvazek

Praha

Max. plat: Dohodou

Jazyky - aktivně: Český, Anglický

Kontaktní Email


Exkluzivní hotel Buddha-Bar Hotel Prague*****,
situovaný v samém srdci Prahy nedaleko Staroměstského náměstí, hledá vhodné kandidáty na pozici Portýr.

Portýr

Požadujeme:

dobrá znalost Aj, další světový jazyk výhodou

řidičský průkaz skupiny B podmínkou

orientace na zákazníka

komunikační schopnosti a příjemné vystupování

organizační schopnosti

poctivost, spolehlivost, flexibilita

čistý trestní rejstříkNabízíme:

možnost profesního růstu v rámci společnosti

systém zaměstnaneckých benefitů a možnosti vzdělávání

příjemné pracovní prostředí


Směny noční i denní dle domluvy.

_______________________________
V případě zájmu zašlete Váš motivační dopis se strukturovaným životopisem v českém jazyce. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás.

V případě, že do 3 týdnů neobdržíte od nás žádnou odpověď, nebyli jste zařazeni do výběrového řízení a veškeré Vámi zaslané informace a dokumenty budou skartovány.

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.
Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.
V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu..
Kontakt:

Markéta Doležalová

Front Office Manager
+420 725 737 571
m.dolezalova@buddhabarhotelprague.com
TOPlist