Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     23. února 2018   |   21:02
Uživatel nepřihlášen

Clarion Congress Hotel Olomouc****


 

Aktual.: 6.11.2017

Catering a bankety

Výkonná pozice

Plný úvazek

Olomoucký

Max. plat: Dohodou

Jazyky - pasivně: Anglický

Jazyky - základy: Anglický

Kontaktní Email


Clarion Congress Hotel Olomouc****, držitel ocenění o nejlepší hotel Clarion Střední Evropy 2015 a 2016 přijme na hlavní pracovní poměr Kongresového pracovníka.

Kongresový pracovník

Popis pracovní činnosti:
příprava kongresových prostor na konferenční akce (stoly, židle, coffee breaky atp.)

sklízení použitého inventáře při konferenčních akcích

prodej zboží na konferenčním baru


Požadujeme:
příjemné vystupování

organizační schopnosti

flexibilitaNabízíme:
personální stravování

systém zaměstnaneckých benefitů

práce v příjemném prostředí nového hotelu

možnost ubytování na hoteluKontakt: robin.hanak@clarion-hotels.cz

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.
Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.
V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

TOPlist