Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     21. července 2018   |   11:24
Uživatel nepřihlášen

Clarion Congress Hotel Olomouc****


 

Aktual.: 11.5.2018

Technický úsek & údržba

Výkonná pozice

Plný úvazek

Olomoucký

Max. plat: Dohodou

Kontaktní Email


Clarion Congress Hotel Olomouc****, držitel ocenění o nejlepší hotel Clarion 2017 přijme na hlavní pracovní poměr hotelového technika.

Hotelový technik

Náplň práce:
drobné údržbářské práce na všech úsecích hotelu

příprava audiovizuální techniky (propojení dataprojektoru s PC atp.)


Požadujeme:
manuální zručnost

příjemné vystupování

flexibilita


Nabízíme:
dobré finanční ohodnocení

personální stravování

systém zaměstnaneckých benefitů

práce v příjemném prostředí nového hotelu

možnost ubytování na hotelu


Kontakt: r.hanak@clarion-hotels.cz

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.
Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.
V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.


TOPlist