Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     25. června 2018   |   13:33
Uživatel nepřihlášen

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem****


 

Aktual.: 15.2.2018

F&B Management

Střední Management

Plný úvazek

Ústecký

Max. plat: 23 000,-

Jazyky - aktivně: Anglický

Jazyky - pasivně: Německý

Kontaktní Email


Do hotelu v Ústí nad Labem hledáme schopného kolegu na pracovní pozici F&B supervizor s praxí v gastronomickém provozu, nejlépe na podobné pracovní úrovni.

F&B supervizor

Požadujeme:
min. SŠ vzdělání nebo vyučení

praxe z gastronomického provozu na úseku F&B výhodou

znalost AJ nebo NJ výhodou

organizační a manažerské dovednosti

schopnost řídit a motivovat team

znalost software Mefisto výhodou

poctivost, spolehlivost, flexibilita

vysoké pracovní nasazení

odolnost vůči stresu

asertivní jednání


Nabízíme:
možnost profesního růstu

zázemí velké společnosti dynamicky expandující v hotelovém průmyslu

systém zaměstnaneckých benefitů a možnosti vzdělávání

příjemné pracovní prostředí


Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.
Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.
V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.
TOPlist