Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     21. července 2018   |   11:24
Uživatel nepřihlášen

CPI Hotels Catering


 

Aktual.: 15.3.2018

Číšník

Výkonná pozice

Plný úvazek

Praha

Max. plat: Dohodou

Kontaktní Email


Pro restauraci ve Velké Chuchli společnosti CPI Hotels Catering hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Číšník/servírka

Požadujeme:
vyučení v oboru nebo zkušenosti na stejné pozici

komunikativní osobnost s příjemným vystupováním

časovou flexibilitu

orientaci na hosta


Nabízíme:
zajímavou práci a příjemné pracovní prostředíZasláním životopisu do společnosti CPI Hotels Catering, s.r.o., IČO 06865721, se sídlem Praha 1, Vladislavova 1390/17, PSČ 11000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.
Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.
V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.
V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mail: m.sivec@cpihotels.com.
TOPlist