Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     21. května 2018   |   18:34
Uživatel nepřihlášen

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem****


 

Aktual.: 17.10.2017

Číšník

Výkonná pozice

Plný úvazek

Ústecký

Max. plat: 18 000,-

Jazyky - aktivně: Anglický

Jazyky - základy: Německý

Kontaktní Email


Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem hledá schopného číšníka/servírku s praxí v gastronomickém provozu, nejlépe na podobné pracovní úrovni.

Nástup možný ihned.

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Požadujeme:

min. SOU vzdělání

praxe z gastronomického provozu nezbytná

základní znalost AJ a NJ

poctivost, spolehlivost, flexibilita

vysoké pracovní nasazení

odolnost vůči stresu

asertivní jednáníNabízíme:

možnost profesního růstu

zázemí velké společnosti dynamicky expandující v hotelovém průmyslu

systém zaměstnaneckých benefitů a možnosti vzdělávání

příjemné pracovní prostředí


Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.
TOPlist