Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     25. června 2018   |   13:27
Uživatel nepřihlášenPokročilé hledání 

Kuchařské školy mění socialistickou výuku

Nápověda

Pro uchazeče o zaměstnání

Hledání inzerátů, Hledání nabídek, Pokročilé hledání, Přehled inzerovaných pozic, Detail pozice, Detail inzerenta

Pro inzerenty

Volitelné varianty produktu, Zadávání inzerátů, Firemní logo k inzerátu, Volitelný počet uživatelů účtu, Editace a mazání inzerátů, Detail inzerátu, Archivace inzerátů, Počet zobrazení inzerátu,


Hledání inzerátů, Hledání nabídek
Rychlé vyhledávání pozic zadáním regionu, oboru a typu pozice.
Nahoru  
Vyhledávací kritéria jsou u pokročilého vyhledávání rozšířena o funkci pozice, typ zadavatele pozice, požadované vzdělání a minimální měsíční plat.
Nahoru  
Přehled inzerovaných pozic
Seznam vybraných pozic lze třídit dle názvu pozice, maximální výše platu, místa pozice nebo názvu zadavatele. Kliknutím na název pozice se zobrazí detail pozice, kliknutím na název firmy se zobrazí detail zadavatele.
Nahoru  
Detail pozice
Zobrazení detailu vybrané pozice, včetně popisu pozice, požadavků na kandidáty a kontaktních informací. Vlevo jsou odkazy na detail zadavatele a seznam všech jeho vložených aktuálních pozic.
Nahoru  
Detail inzerenta
Zobrazení detailů a kontaktních údajů vybraného zadavatele. Vlevo je odkaz na seznam všech jeho vložených aktuálních pozic.
Nahoru  
Volitelné varianty produktu
Každá varianta produktu je určena maximálním počtem inzerátů, které můžete inzerovat po určitý počet měsíců. Každá varianta má stanovený maximální počet uživatelů, kteří v rámci jednoho účtu firmy mohou zadávat inzeráty pod vlastním jménem a emailem. Alternativou je inzerce 1 inzerátu na určitý počet dní.
Nahoru  
Zadávání inzerátů
Přihlašte se nebo zaregistrujte, kliknete na záložku Administrace účtu a dále na Nový inzerát. Zadejte všechna potřebná data a potvrďte. Vaše pozice bude okamžitě inzerována, pokud je Váš účet aktivní.
Nahoru  
Firemní logo k inzerátu
Všechny Vaše inzeráty mohou mít stejnou hlavičku - firemní logo a detailní popis firmy. Při uploadu loga dbejte prosím instrukcí.
Nahoru  
Volitelný počet uživatelů účtu
Váš firemní učet může sloužit mnoha různým uživatelům (například zaměstnancům). Uživatelé (User) mohou vkládat pozice, editovat inzerované pozice, které zadali, editovat a ukládat předdefinované patičky se svými kontaktními údaji. Uživatel který firmu registroval (Administrátor), má možnost editovat údaje o firmě, editovat a vymazat svoje inzeráty a ostatní uživatele. Může vymazat inzeráty ostatních uživatelů. Může také na ostatní uživatele přenést administrátorské oprávnění. Váš účet může mít několik uživatelů i administrátorů.
Nahoru  
Editace a mazání inzerátů
Chcete-li editovat nebo vymazat nabídku pracovního místa, přihlašte se a klikněte na záložku Administrace účtu. Uvidíte seznam všech pozic tak jak je uživatelé vašeho učtu naposledy uložili. Klikněte na název pozice ve sloupci Pozice a můžete editovat libovolné údaje. Pokud chcete nabízené pracovní místo vymazat, klikněte na  .
Nahoru  
Libovolnou (archivovanou i publikovanou) pracovní nabídku zobrazíte, kliknete-li po přihlášení se do systému na    v sekci "Administrace účtu".
Nahoru  
Jste-li přihlášen-a jako klient, klikněte na Administrace účtu. Nyní můžete obnovit archivované inzeráty kliknutím na symbol   P   (pasivní). Symbol se po potvrzení požadavku změní na   A   (aktivní) a obdobně naopak.
Nahoru  
Počet zobrazení inzerátu
Počet zobrazení vašich inzerátů vidíte v sekci "Administrace účtu", ve sloupci "Zobr.", jste-li přihlášen-a.
Nahoru  
Uživatelské jméno 
Heslo 


Zaregistrovat se
Zapomenuté heslo
 
 
Odborná spolupráce
GASTRO & HOTEL
GASTRO Plus
C.O.T.
 

TOPlist