Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     25. června 2018   |   13:26
Uživatel nepřihlášenPokročilé hledání 

Kuchařské školy mění socialistickou výuku

O nás

Společnost HR - GS, s.r.o. přichází s vizí přinést do oblasti gastronomie, hotelnictví, lázeňství a cestovního ruchu profesionální prostředí při řešení problematiky lidských zdrojů, péče o zaměstnance, jejich náboru, profesního rozvoje i vzdělávání.

Strategickou náplní společnosti HR - GS, s.r.o. je poskytovat prostřednictvím serveru gastroprace.cz kvalitní poradenské a informační služby pro oblast gastronomie, hotelnictví, lázeňství a cestovního ruchu paralelně s možností vyhledávat zaměstnance a inzerovat nabídky volných pracovních míst na vysoké profesionální úrovni, spolu s individuálním přístupem k jednotlivým klientům i kandidátům.

Nabízíme širokou poradenskou a exekutivní činnost v oblasti péče o lidské zdroje podloženou dlouholetými zkušenostmi získanými při práci v oboru lidských zdrojů i gastronomie, hotelnictví, lázeňství a cestovního ruchu.

Gastroprace.cz si Vám dovoluje nabídnout své služby a činnosti, které představují ucelený komplex umožňující firmám, kandidátům i zájemcům o problematiku lidských zdrojů v oblasti gastronomie, hotelnictví, lázeňství a cestovního ruchu zvolit si vlastní profil služeb a činností, který vyhovuje jejich okamžitým potřebám.

 


Kontaktní Informace   

Služby pro registrované uchazeče a zaměstnavatele
 
HR-GS, s.r.o.
Ládevská 691/25, Praha 8, 184 00
IČ: 276 01 820
DIČ: CZ27601820
Spisová značka: C 118142 vedená u Městského soudu v Praze
Tel.: 724 639 945
 

(Email opište do svého emailového programu, nebo použijte formulář.)
 
Uživatelské jméno 
Heslo 


Zaregistrovat se
Zapomenuté heslo
 
 
Odborná spolupráce
GASTRO & HOTEL
GASTRO Plus
C.O.T.
 

TOPlist